بلژیک : شروع ثبت نام برای اقامت دائم اتحادیه اروپا با پکیج های 2015 مهاجرتی با سرمایه گذاری بروی املاک مسکونی - تجاری و صرفا تجاری ...  اسپانیا:  شامل پکیج های مهاجرتی شینگن گلدن ویزا 2015 ...   اتریش: پکیج های 2015 مهاجرتی از 490 هزار یورو به بالا ... فنلاند:  تکمیل ظرفیت پذیرش پکیج های مهاجرتی 2014 ...   پکبج های مهاجرتی تجاری اروپا:  تکمیل ظرفیت پذیرش پکیج های مهاجرتی با املاک تجاری آلمان، فرانسه، ایتالیا در سال 2014 ...   « آخرین اخبار و تخفیف های ویژه
متقاضیان و مشترکین محترم
ظرفیت پذیرش سالانه مهاجر در اغلب کشورهای اروپایی به لحاظ ملیت متقاضی و تناسب رفتاری و فرهنگی علاوه بر سرمایه گذاری محدودیت های خاص جمعیتی دارد تا بافت مهاجرتی کشور مقصد به یکباره به ملیت خاصی تعلق اکثریت پیدا نکند و شبیه کشورهایی مثل امریکا مملو از چینی یا انگلستان مملو از هندی یا کانادا مملو از فیلیپینی و چینی نگردد. به همین منظور به نسبت هر ملیت اسیایی در سال ظرفیت مشخصی از افراد تعیین می شود . این ظرفیت معمولا محرمانه و غیر قابل دسترس است. لذا بارها در پانزده سال اخیر پیش امده با نوبت ثبت نام مواجه شده ایم .اکنون امروز ظرفیت پذیرش 2015 باز شده است و با توجه به اینکه ملیت ایرانی بالاترین تقاضای مهاجرت را دارد به شما پیشنهاد می کنیم اگر قصد جدی مهاجرت دارید در همین ابتدا خود را رجیستر نمایید. لذا توصیه می کنیم چنانچه تصمیم شما قطعی است برای رجیستر خانواده خود عجله کنید قبل از آنکه ظرفیت سال جاری جدید میلادی تکمیل شود. سوالات حقوقی و مهاجرتی خود را از ایمیل lawfirm@haafezholding.com جویا شوید و برای دریافت پکیج های جدید و دارای وام بانکی درخواست خود را به info@haafezholding.com ارسال نموده و یا با دفاتر اروپا که تلفن انها در صفحه تماس با ما درج شده است ارتباط برقرار نمایید. برای دریافت پکیج ها کلمه
درخواست و نام خود را به همراه آدرس ایمیل خود به شماره 0037282870266 پیامک نمایید.
روابط عمومی دفتر مرکزی اروپا
موسسه املاک و مهاجرت حافظ هولدینگ
بزرگترین سامانه مهاجرتی فارسی زبان در دنیا با پانزده سال سابقه درخشان

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 
از ارائه خدمات به شما معذوریم
اگر قرار است با مهاجرت فراموش کنید که ایرانی هستید ، اگر قرار است زبان پارسی و حافظ و سعدی را از یاد ببرید ، اگر قرار است اصالت  و جایگاه فرهنگ سرزمین آریایی را با ده ها قرن پیشینه  وبه ضمانت هزاران اسطوره پشتوانه به فراموشی بسپارید، اگر قرار است در مجامع هنری به فرش تبریز و مینای شیراز و نقش جهان اصفهان نبالید و سلاطین موسیقی ایران کهن را از یاد نکـــنید و فراموش کنید که نادر که بود و کورش چه کرد و افتخار نکنید که امروز سردر سازمان ملل مزین به منشور کورش کبیر است ، موسسه خدمات مهاجرتی حافظ هولدینگ از ارائه خدمات  به شما معذور است لطفا" از جای دیگری تامین خواسته فـــرمایید و همین الان از سایت  ما خارج شوید .
خدمتگذار شمائیم
اگر همچون میلیون ها ایرانی موفق خارج از کشور که در زمینه های فرهنگی  وهنری ، ورزشی و پزشکی ، تجاری و صنعتی و بازرگانی ، سر آمد جامعه هر کشوری شده اند که مقیم آنند و زبانزد خاص و عام جامعه ایرانی و خارجی شده اند و مایه افتخار پدر و مادر و همسر و فرزندان هستند  به خود می بالیم که ایرانیان مهاجری را از گذشته تا کنون خدمات داده ایم  که هیچگاه وطن مادری را لحظه ای از یاد نبرده و از ثروت یا علم بدست آمده به دلیل امکانات فراهم موجود در خارج از ایران میهن خود را نیز بی نصیب نگذاشته اند ؛ افتخار میکنیم به فرزندان و گاها" نوادگانی که خانواده های آنها  بیش از سی سال پیش توسط وکلای مهاجرت این شرکت در اروپا و امریکا و کانادا مقیم شده اند ولی زبان فارسی را با غرور خاصی در حنجره  خود جلا داده و در فضای اطراف خود ، گویشی عطر آگین روا می دارند، نوروز هر سال باشکوه تر از پارسال و جشن چهارشنبه سوری را سرخ تر سال قبل برگزار میکنند . ایرانی باشید ایرانی بمانید و افتخار کنید از سرزمینی مهاجرت کرده اید که مرز پر گهر نام دارد و شما گوهری هستید که برای جلا و خلوص بیشتر قصد مهاجرت کرده اید قرار است نگینی باشید از انگشتری به تابناکی خورشید ایران زمین در هر نقطه از جهان که دوست دارید آنجا بدرخشید پس از این لحظه وکلای مهاجرت و مشاورین املاک موسسه بین المللی خدمات مهاجرتی و املاک حافظ هولدینگ اینترنشنال را یک همراه با تجربه و کارآمد بدانید که از مبداء تا مقصد خدمتگذار شماست.
مدیریت گروه حافظ - دفتر مرکزی اسپانیا.
توجه: لازم بذکر است هر مبلغی به هر میزانی غیرقابل برگشت است مگر در صورت انجام عدم تعهد شرکت.
جـستجو
جهت برزو شدن صفحه و مشاهده تغییرات اعمال شده در آن، لطفا کلیــد Ctrl+F5 را از صفحه کلید خود فشار دهید تا چنانچه مطالب آن صفحه تغییر کرده باشد، آخرین تغییرات را ملاحظه بفرمائید.
بلژیک   اتحادیه اروپا   بلژیک