فنلاند:  شروع ثبت نام برای اقامت دائم اتحادیه اروپا با خرید مسکونی - تجاری در فنلاند ...   پاسپورت اروپا :  مشاغل در حال کار با ملکیت و درآمد بالا ...   اتریش:  شروع ثبت نام برای اقامت دائم اتحادیه اروپا با خرید املاک مسکونی - تجاری در اتریش ...   اروپا :   شروع ثبت نام برای اقامت دائم اتحادیه اروپا با پکیج های سرمایه گذاری شینگن گلدن ویزا از اواخر ژانویه 2014 ...  فرانسه:  اتمام فرصت ثبت نام با پکیج های 2013، پکیج های سال جدید در اواخر ژانویه 2014 ارائه می شود   « آخرین اخبار و تخفیف های ویژه

متقاضیان و مشترکین محترم

پذیرش امیگریشن اقامتی از تاریخ چهارشنبه 20/10/2014 تا تاریخ 10/02/2015 بسته است. لطفا برای پیگیری بعد از دهم فوریه تماس گرفته یا ایمیل ارسال نمایید. فقط متقاضیان خرید ملک که اقامت قبلی داشته یا برای اخذ اقامت ملکی امکان انتظار نوبت بین پنج تا هشت ماه را دارند با شماره تلفن دفتر اروپا تماس بگیرند.
توجه فرمایید خریداران قبلی لطفا فقط برای پیگیری از طریق ایمیل بخش حقوقی پیگیری نمایند . شماره تلفن بخش فروش برای خریداران جدید بوده و پرسنل بخش فروش خارج از سیستم و پروسه اقامتی و امور اداری بعد از فروش هستند. لذا پس از خرید فقط از طریق بخش حقوقی شرکت یا امور اداری پیگیر روند پیشرفت امور باشید.

روابط عمومی دفتر مرکزی اروپا

 
از ارائه خدمات به شما معذوریم
اگر قرار است با مهاجرت فراموش کنید که ایرانی هستید ، اگر قرار است زبان پارسی و حافظ و سعدی را از یاد ببرید ، اگر قرار است اصالت  و جایگاه فرهنگ سرزمین آریایی را با ده ها قرن پیشینه  وبه ضمانت هزاران اسطوره پشتوانه به فراموشی بسپارید، اگر قرار است در مجامع هنری به فرش تبریز و مینای شیراز و نقش جهان اصفهان نبالید و سلاطین موسیقی ایران کهن را از یاد نکـــنید و فراموش کنید که نادر که بود و کورش چه کرد و افتخار نکنید که امروز سردر سازمان ملل مزین به منشور کورش کبیر است ، موسسه خدمات مهاجرتی حافظ هولدینگ از ارائه خدمات  به شما معذور است لطفا" از جای دیگری تامین خواسته فـــرمایید و همین الان از سایت  ما خارج شوید .
خدمتگذار شمائیم
اگر همچون میلیون ها ایرانی موفق خارج از کشور که در زمینه های فرهنگی  وهنری ، ورزشی و پزشکی ، تجاری و صنعتی و بازرگانی ، سر آمد جامعه هر کشوری شده اند که مقیم آنند و زبانزد خاص و عام جامعه ایرانی و خارجی شده اند و مایه افتخار پدر و مادر و همسر و فرزندان هستند  به خود می بالیم که ایرانیان مهاجری را از گذشته تا کنون خدمات داده ایم  که هیچگاه وطن مادری را لحظه ای از یاد نبرده و از ثروت یا علم بدست آمده به دلیل امکانات فراهم موجود در خارج از ایران میهن خود را نیز بی نصیب نگذاشته اند ؛ افتخار میکنیم به فرزندان و گاها" نوادگانی که خانواده های آنها  بیش از سی سال پیش توسط وکلای مهاجرت این شرکت در اروپا و امریکا و کانادا مقیم شده اند ولی زبان فارسی را با غرور خاصی در حنجره  خود جلا داده و در فضای اطراف خود ، گویشی عطر آگین روا می دارند، نوروز هر سال باشکوه تر از پارسال و جشن چهارشنبه سوری را سرخ تر سال قبل برگزار میکنند . ایرانی باشید ایرانی بمانید و افتخار کنید از سرزمینی مهاجرت کرده اید که مرز پر گهر نام دارد و شما گوهری هستید که برای جلا و خلوص بیشتر قصد مهاجرت کرده اید قرار است نگینی باشید از انگشتری به تابناکی خورشید ایران زمین در هر نقطه از جهان که دوست دارید آنجا بدرخشید پس از این لحظه وکلای مهاجرت و مشاورین املاک موسسه بین المللی خدمات مهاجرتی و املاک حافظ هولدینگ اینترنشنال را یک همراه با تجربه و کارآمد بدانید که از مبداء تا مقصد خدمتگذار شماست.
مدیریت گروه حافظ - دفتر مرکزی اسپانیا.
توجه: لازم بذکر است هر مبلغی به هر میزانی غیرقابل برگشت است مگر در صورت انجام عدم تعهد شرکت.
جـستجو
جهت برزو شدن صفحه و مشاهده تغییرات اعمال شده در آن، لطفا کلیــد Ctrl+F5 را از صفحه کلید خود فشار دهید تا چنانچه مطالب آن صفحه تغییر کرده باشد، آخرین تغییرات را ملاحظه بفرمائید.
اتریش   اتحادیه اروپا   فنلاند